Заняття від практика

26 жовтня 2023 р. для здобувачів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Університету імені Альфреда Нобеля провела заняття випускниця 2022 р. Дар`я Кузьмич. Дар’я працює адміністратором служби прийому та розміщення у бутик-готелі «Аксельхоф».

У форматі активного діалогу здобувачі отримали корисну, практичну інформацію щодо організації роботи готелю й сфери обов`язків адміністратора. Визначилися зі специфікою роботи готельно-ресторанного підприємства та особливостями в обслуговуванні гостей.

Обговорили можливість побудови успішної кар`єри в готельному бізнесі; ознайомилися з професіями в готельно-ресторанній сфері.

Важливою частиною розмови стали відповіді на питання щодо практичного застосування знань і вмінь, отриманих в університеті, та компетентностей, які слід набути під час навчання.

Такі зустрічі взаємно корисні: здобувачі дізнаються про бізнес від практика; практик запрошує відвідати бутик-готель «Аксельхоф» з подальшим його вибором для практики і майбутнього місця роботи.