Засідання Клубу «Підприємницька майстерня»

Чергове засідання Клубу «Підприємницька майстерня», що функціонує на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва в Університеті імені Альфреда Нобеля, в лютому 2022 р. було присвячено поглибленню знань у сфері ведення бізнесу й законодавчого регулювання банкрутства юридичних та фізичних осіб в Україні здобувачами вищої освіти за бакалаврською програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Спікером засідання виступила Роза Миколаївна Ромашко, засновник та керівник інвестиційно-промислової групи «Дніпроінвестбудпром», яка поділилася досвідом щодо попередження банкрутства суб’єктів господарювання.

Практичні аспекти процедури банкрутства в підприємництві, окремих її елементів й особливостей провадження викликали жваве обговорення й питання учасників засідання.

Пані Роза підкреслила важливість освіти та поєднання сучасних можливостей для ведення і розвитку бізнесу.

Вчитися, щоб досягти успіху в бізнесі, потрібно постійно