Засідання наукового гуртка

Відбулося засідання наукового гуртка «Архітектоніка підприємництва», що функціонує на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля.

Темою засідання стало обговорення лайфхаків підготовки до публічного виступу, оскільки так можна представити результати досліджень.

Розглянули публічний виступ як різновид усного спілкування й виділили доповідь як найбільш ефективний засіб донесення отриманих результатів. Обговорили формат оформлення доповіді й дійшли висновку, що головне – зручність для публічного подання тексту. Слід висвітлювати актуальність і мету дослідження, коротко характеризувати основний зміст та навести висновки.

Виокремили формат доповіді та часові обмеження на захисті кваліфікаційної роботи.

Розглянули приклади доповіді, які розміщені в Google Classroom, де фіксуються результати різного роду наукових досліджень.

Такі заняття формують в учасників уміння вибирати головне з проведеного дослідження і набувати компетентностей вільного презентування результатів наукових досліджень й обговорення проблем в їх межах.