Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти «Кар’єрні можливості здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля»

27 травня 2021 року відбулось засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти на тему «Кар’єрні можливості здобувачів Університету імені Альфреда Нобеля».

На засідання були запрошені спікери: Труханова Н.М., фахівець департаменту маркетингу нашого Університету та Демченко Ф.Г., начальник Центру кар’єри. Здобувачі, які навчаються в Університеті за різними освітньо-професійними програмами на бакалаврському та магістерському рівнях вищої освіти, більш детально були ознайомлені про можливості, які, крім навчання, надає студентству Університет імені Альфреда Нобеля.

Труханова Н.М. розповіла про діяльність Студентського парламенту, який об’єднує всіх зацікавлених здобувачів, про заходи та цікаві події, що були організовані членами різних Комітетів Парламенту, про подальші плани та перспективи.

Демченко Ф.Г. надав вичерпну інформацію про Центр кар’єри – спеціалізований підрозділ Університету імені Альфреда Нобеля, який було створено у 2004 році з метою надання допомоги студентам і випускникам у професійному становленні, плануванні своєї кар'єри, працевлаштуванні, розвитку зв'язків із бізнес- структурами та організаціями, громадськістю та випускниками.

У засідання також взяла участь проректор із забезпечення якості вищої освіти Університету імені Альфреда Нобеля, канд. екон. наук, доцент Шкура І.С., яка підсумувала річну роботу Студентського об’єднання.

Департамент дидактики вдячний всім здобувачам за активну участь та доцільні пропозиції. Чекаємо вас у наступному навчальному році!