Засідання візуальної секції XII Міжнародної інтернет-конференції

В рамках XII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств», що ініційована кафедрою міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля 25 березня 2021 р. відбулося засідання візуальної секції.

Павлишин Ірена Романівна, к.е.н., доцент факультету інженерного менеджменту Познанського університету технологій в ході оnline-конференції ознайомила учасників з wearables «носними технологіями» з інтерактивним залученням до дискусії в додатку Mentimeter.

Бізнес-тренінг від Гришиної Ганни Валеріївни, директора з маркетингу мережі магазинів «EVA» за темою «Побудова якісного сервісу за допомогою Управління клієнтським досвідом» став практичним підґрунтям для розуміння організації підприємницької діяльності.

Research review представили: Банковська Анна щодо використання штучного інтелекту при виборі парфумів; Сидоренко Анастасія з питань аналізу ринку декоративної косметики; Карда Дар’я щодо соціально-економічного обґрунтування створення репетиторського центру; Чукова Інна про додаткові підприємницькі послуги у мережевому торговельному підприємстві.

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

В цілому в інтернет-конференції взяли участь 197 представників з восьми країн (Австрія, Білорусь, Вірменія, Грузія, Іспанія, Німеччина, Польща, Україна). З них – чотири доктори наук, 18 кандидатів наук, 5 аспірантів. Також взяли участь здобувачі освіти з коледжів.

Учасники конференції з 31 закладу вищої освіти, установи та організації представили дослідження щодо актуальних проблем теорії, практики і перспектив розвитку сучасної торгівлі, організації, функціонування й підвищення ефективності підприємництва; забезпечення конкурентоспроможності продукції і підприємства, розвитку біржової торгівлі як складової ринкової економіки; ринку споживчих товарів в контексті захисту прав споживачів, удосконалення технологій та їх впливу на формування екологічної безпечності і якості товарів, послуг; інноваційного розвитку підприємств.

Плідно попрацювавши, прийняли резолюцію та попрощались до нових зустрічей!