XIII Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств»

В рамках XIII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств», що ініційована кафедрою міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, 19 травня 2022 р. відбулося засідання візуальної секції.

Павлишин І.Р., к.т.н., доцент факультету інженерного менеджменту Познанського університету технологій в ході оnline-конференції провела для учасників екскурс щодо бережливої комунікації як запоруки успішного підприємства.

Шляхи розвитку вітчизняного ритейлу в повоєнний період були запропоновані Павловою В.А., д.е.н., професором кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва.

Research review щодо побудови матриці прийняття рішення про покупку, розвитку омніканальності суб’єктів мережевого ритейлу, сучасних трендів в мотивації підприємців, особистих продажів у діяльності торговельних підприємств, дослідження інтернет-торгівлі в системі каналів розподілу товарів вітчизняного виробника, підвищення ефективності логістичної діяльності в мережі магазинів побутової техніки та електроніки представили аспіранти і студенти кафедри.

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

В цілому в інтернет-конференції взяли участь 170 представників з 23 закладів вищої освіти, установ шести країн (Австрія, Вірменія, Грузія, Німеччина, Польща, Україна).

До нових зустрічей в наступному році!