Засідання візуальної секції XIV Міжнародної інтернет-конференції

В рамках XIV Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих вчених та студентів «Формування механізмів управління якістю та підвищення конкурентоспроможності підприємств», що ініційована кафедрою міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, 5 квітня 2023 р. відбулося пленарне засідання у форматі візуальної секції.

Павлишин І.Р., к.т.н., доцент факультету інженерного менеджменту Познанського університету технологій в ході оnline-конференції провела для учасників review інструментів Індустрії 4.0. Виникла дискусія щодо переваг та ризиків їх впровадження.

Про використання системи SAP для керування бізнес-процесами на підприємствах розповіла Борзова Наталія Вікторівна, sachbearbeiterin великої німецької консалтингової компанії.

Про об’єктивність визначення ChatGpt ТОП найкращих компаній в українському бізнесі йшла мова у доповіді Павлової В.А., д.е.н., професора кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва.

На панельних засіданнях свої research review представили переможці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

В цілому в інтернет-конференції взяли участь 165 представників з 21 закладу вищої та фахової передвищої освіти шести країн (Австрія, Вірменія, Німеччина, Польща, Чехія, Україна).

ЗБІРНИК ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

До нових наукових звершень зустрічей в наступному році!