Завершено міжнародний пілотний проєкт

Успішно завершено міжнародний пілотний проєкт, який тривав з 15 травня 2022 р. по 15 серпня 2022 р. Проведено міжнародне онлайн-стажування Познань-Дніпро на тему «Дослідження рівня підготовки студентів як потенційних працівників на ринку праці в епоху Індустрії 4.0». Учасниками проєкту були команди кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля та Інституту логістики факультету інженерного менеджменту Познанського технологічного університету, які опрацьовуючи спільне дослідження, паралельно знайомилися з особливостями організації освітнього процесу у ЗВО-партнера. Сертифікати про міжнародне стажування отримано, результати опрацьовуються.

Чекаємо на подальші успішні проєкти в рамках Меморандуму про взаємопрацю між нашими університетами, шановні колеги!