Здобувачі освітньої програми "Маркетинг: Реклама та бізнес комунікації" долучилися до екологічної акції

Аліна Понятовська вивчає "Маркетинг: Рекламу та бізнес комунікації" в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Вона готується до захисту кваліфікаційної роботи, а ще взяла участь в акції з прибирання сміття на острові Зелений, що у Дніпрі.

Аліна зазначила, що їй подобається, що вона особисто може впливати на покращення екологічного стану міста.

Разом з Аліною акцію підтримали студенти та представники спортивних молодіжних організацій міста. Учасники екологічного заходу поєднали дві корисні активності: заплив на каяках та збирання сміття на воді.

Ось такі активні молоді люди обирають навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля!