Знову перемога: VII Харківський студентський фестиваль реклами

Здобувачі освітньої програми "Маркетинг" (3 курс) Університету імені Альфреда Нобеля взяли участь у VII Харківському студентському фестивалі реклами, що проходив на базі кафедри маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків).

22 квітня 2021 року було оголошено результати фестивалю та переможців. Як завжди, роботи здобувачів освітньої програми "Маркетинг" були високо оцінені журі студентського фестивалю реклами:

- 1 місце у категорії зовнішня реклама виборола Анна Бучковська, студентка МГ-18, з соціальною рекламою "Цирк без тварин"

- 3 місце у категорії зовнішня реклама поділили Катерина Колесник та Карен Хачатрян

Карен Хачатрян, студент МГр-18-2, створив зовнішню рекламу для водіїв

Катерина Колесник, студентка англомовної програми «Маркетинг», МГангл-18, створила антитютюнову рекламу

- 2 місце у категорії відеореклама посів Євгеній Навроцький, студент МГр-18-2. Він записав та змонтував надзвичайно актуальне відео соціальної тематики.

Всі конкурсні роботи було підготовано під час вивчення курсу "Реклама та рекламна діяльність". Участь студентів у подібних заходах дає можливість професійно розвиватися та зростати, збирати портфоліо та знаходити першу роботу. Зазначення у CV відомостей про участь та перемогу багато важить для роботодавців.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших професійних успіхів!