Зустріч в освітньому центрі B2B

Осіння зустріч на майданчику ОЦ B2B, відкритому на базі кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, черговий раз підтвердила концепцію проєкту. Випускниця кафедри 2006 року Наталя Берковська стала спікером зустрічі, її послужний список демонструє знання ринків ритейлу та автопрому, будівництва та альтернативних джерел енергії. Діджиталізація економіки й торгівлі сьогодні є об'єктивною реальністю, а, відтак, основний двигун торгівлі – реклама – сьогодні, в основному, працює в онлайн форматі й спирається на digital інструменти.

Учасники зустрічі були посвячені в тонкощі налаштування на клієнтів в контекстній, таргетованій і медійній рекламі, познайомилися з цікавими та успішними рішеннями щодо просування товарів і послуг в SMM і SEO. Відповідаючи на питання, спікер занурював аудиторію в нові та актуальні знання, заряджав впевненістю в наступних кроках на такій рухомій платформі як сучасний ринок.

Здоров'я та удачі всім учасникам зустрічі!