Спеціалізовані вчені ради з присудження ступеня доктора філософії

Анонси захисту дисертацій

ДФ 08.120.012

Захист дисертації Шаравари Віктора Володимировича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Формування прогностичної компетентності майбутніх бакалаврів комп’ютерних наук у процесі фахової підготовки»

Науковий керівник –  Прошкін Володимир Вадимович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри комп`ютерних наук і математики Київського університету імені Бориса Грінченка

ДФ 08.120.011

Захист дисертації Феднової Ірини Миколаївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Розвиток готовності вихователів до просвітницько-консультативної діяльності з батьками у системі методичної роботи закладу дошкільної освіти»

Науковий керівник – Волкова Наталія Павлівна,  доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля»

ДФ 08.120.010

Захист дисертації Блохіної Валентини Юріївни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Підготовка практичних психологів до управління розвитком групи на засадах тимбілдінгу»

Науковий керівник –  Резван Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мовної підготовки, педагогіки та психології Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

ДФ 08.120.009

Захист дисертації Бабкіна Владислава Володимировича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Формування інформаційно-аналітичної компетентності майбутніх бакалаврів комп’ютерних наук засобами проєктних методів навчання»

ДФ 08.120.008

Захист дисертації Карпової Марини Євгеніївни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою „Підготовка майбутніх педіатрів до роботи в команді засобами інтерактивних методів навчання”.

Науковий керівник – Волкова Наталія Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інноваційних технологій з педагогіки, психології та соціальної роботи ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

ДФ 08.120.007

Захист дисертації Іхаба Макхулі на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою „Формування готовності майбутніх учителів гуманітарних спеціальностей до роботи в умовах поліетнічного освітнього середовища”.

Науковий керівник – Кожушко Світлана Павлівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанного бізнесу та іншомовної підготовки ВНЗ «Університет імені Альфреда Нобеля».

ДФ 08.120.006

Захист дисертації Бобир Ольги Ігорівни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою „Формування художньо-естетичного світобачення майбутніх художників у процесі фахової підготовки”.

Науковий керівник – Локарєва Галина Василівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри акторської майстерності Запорізького національного університету.

ДФ 08.120.005

Захист дисертації Кравця Ростислава Едуардовича на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою „Формування професійного іміджу політолога в процесі фахової підготовки”.

Науковий керівник – Резван Оксана Олексіївна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри мовної підготовки. педагогіки та психології Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова».

ДФ 08.120.004

Захист дисертації Іванової Олени Анатоліївни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою „Формування активної професійної позиції майбутніх фахівців сфери обслуговування в освітньому процесі фахових коледжів”.

ДФ 08.120.003

Захист дисертації Кірюхіної Марини Володимирівни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою „Гуманітарна підготовка майбутніх технічних фахівців авіаційної галузі бакалаврського рівня із використанням інноваційних технологій ”.

Науковий керівник – Безпарточна Олена Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології, педагогіки і філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського».

ДФ 08.120.002

Захист дисертації Кожушкіної Тетяни Львівни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою „Формування культури міжособистісної взаємодії студентів педагогічного коледжу у процесі фахової підготовки”.

ДФ 08.120.001

Захист дисертації Верченко Лідії Сергіївни на здобуття ступеня доктора філософії у галузі 01 Освіта за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями), за темою «Розвиток соціально-комунікативної компетентності майбутніх викладачів закладів вищої освіти у процесі магістерської підготовки».

Етапи процедури атестації здобувача вищої освіти ступеня доктора філософії

Наказ ДФ від 28.09.20 № 1198 "Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії"

Наказ ДФ від 21.10.20 № 1287 "Про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії"

Наказ №85-08-У від 1.10.2020 про утворення спеціалізованих вчених рад для присудження ступеня доктора філософії