Науковий клуб «Менеджер»: як вижити в VUCA-світі?

18 жовтня 2019 року відбулося чергове засідання наукового клубу «Менеджер». Тема зустрічі – «VUCA-світ: реальність чи міф?»

Засідання клубу підготували студенти четвертого курсу спеціальності «Менеджмент». Координатором засідання була Терещенко Валерія, модератором – Бабаскін Олексій. В заході брали участь студенти першого курсу магістратури та третього курсу бакалаврату спеціальності «Менеджмент».

Виступи були пов’язані з дослідженням концепції VUCA-світу та особливостей менеджменту в цих умовах.

Клочко Маргарита схарактеризувала важливість VUCA в сучасному світі; Романюк Тетяна та Терещенко Валерія розглянули VUCA світ 2.0.; Чурпита Микита та Шевченко Ігор проаналізували навички лідерства у світі VUCA; Морозова Анжеліка, Мохначова Альбіна та Красько Єлизавета дослідили проблеми у світі VUCA; Естерман Злата та Козак Вероніка розповіли про VUCA світ як нове середовище управління талантами і планування персоналу.

Слід зазначити модератора зустрічі Бабаскіна Олексія, а також подякувати Землянкіній Валерії за підбір цікавих відеороликів.

Чекаємо на наступне засідання наукового клубу «Менеджер»!

Розповісти