Університет імені Альфреда Нобеля ділиться досвідом співпраці з міжнародними акредитаційними агентствами, проходження міжнародної акредитації та викладання на валідованій освітній програмі з закладами вищої освіти України

Команда експертів Університету імені Альфреда Нобеля ділилась досвідом співпраці з міжнародними акредитаційними агентствами, проходження міжнародної акредитації та викладання на валідованій освітній програмі з закладами вищої освіти України з представниками закладів вищої освіти (ЗВО) України. Спілкування відбувалось у форматі семінару-тренінгу за темою “Підготовка закладів вищої освіти до проходження міжнародних акредитацій за Європейськими стандартами якості”, на останній зустрічі учасники семінару-тренінгу презентували власні напрацювання з підготовки своїх закладів вищої освіти до міжнародної акредитації як випускну роботу курсу.

Усього, протягом 2021-2022 навчального року, було проведено навчання для трьох груп, в яких підвищили свою кваліфікацію, у форматі семінару-тренінгу, 64 представники закладів вищої освіти України, серед яких були гаранти освітніх програм, співробітники ЗВО, які залучені до розробки та реалізації освітніх програм, представники керівництва ЗВО. Учасники навчання представляли різні куточки нашої країни, а саме: Київ, Біла Церква, Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Ізмаїл, Кривий Ріг, Луцьк, Львів, Мелітополь, Одеса, Полтава, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Херсон, ін.

Програма семінару-тренінгу базувалась на багаторічному досвіді співпраці Університету імені Альфреда Нобеля з міжнародними акредитаційними агентствами, проходження міжнародної акредитації (ECBE, ZEvA, AACSB, FIBAA) та викладання на освітній програмі, валідованій Університетом Уельсу Трініті Сент Девід (UK).

По завершенню учасники отримали документ про підвищення кваліфікації.