Перше засідання студентського об’єднання з якості освіти у новому навчальному році

В Університеті імені Альфреда Нобеля Студентське об’єднання з якості вищої освіти продовжує свою роботу у новому 2018-2019 навчальному році.

Мета діяльності Об’єднання: покращення освітнього процесу в університеті та підвищення його якості. До участі у роботі Об'єднання було запрошено активних, небайдужих студентів, які зацікавлені у покращенні процесу навчання, підвищенні мотивації усіх учасників освітнього процесу.

У зустрічі, яка відбулася 26 вересня 2018 року, взяли участь 12 студентів І-ІІІ курсів, які представляють спеціальності: «Комп’ютерні науки», «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Маркетинг», «Міжнародні економічні відносини», «Економіка підприємства», «Політологія», «Філологія», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

2jak

Проректор із забезпечення якості освіти Ірина Сергіївна Шкура та керівник секретаріату комітету з якості академічних стандартів Вікторія Вікторівна Гавяда ознайомили учасників засідання з діяльністю студентського об’єднання у 2017/2018 н.р. та основними досягненнями його членів.

Член Студентського об’єднання з якості вищої освіти Ксенія Шепотько, студентка спеціальності «Міжнародні економічні відносини», розповіла колегам про участь у міжнародному проекті обміну культурним досвідом "Culture Paths" в рамках програми Erasmus +” (Мурзасихле, Польща), першому Всеукраїнському форумі НАТО, який проходив у Києві, а також про отриманий шанс бути присутньою в якості «Young Leader» на молодіжній платформі YES - Ялтинська Європейська Стратегія.

Запрошуємо усіх небайдужих студентів взяти участь у діяльності Студентського об’єднання з якості освіти!