Засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти на тему «Індивідуальна освітня траєкторія здобувача вищої освіти»

24 жовтня 2019 року відбулося засідання Студентського об’єднання з якості вищої освіти на тему «Індивідуальна освітня траєкторія здобувача вищої освіти».

На засіданні розглядалися питання, пов’язані з особливостями освітньо-професійних програм як систем освітніх компонентів на відповідному рівні вищої освіти в межах спеціальності (бакалаврському, магістерському).

Присутні спробували провести аналіз навчальної діяльності кожного здобувача освіти з точки зору реалізації власних освітніх цілей, у зв’язку з чим зосередились на індивідуальній освітній траєкторії, як можливості втілити свої професійні цілі.

Члени Студентського об’єднання з якості вищої освіти, які є представниками всіх спеціальностей, обговорили напрями реалізації індивідуальної освітньої траєкторії, варіанти її формування та досягнення. Учасники засідання поділились своїми точками зору, спробували сформулювати власні освітні цілі та способи їх досягнення. Інформація викликала жваву дискусію з питань, що розглядалися.

Департамент дидактики вдячний членам Студентського об’єднання з якості вищої освіти за активну участь та доцільні пропозиції. Далі буде…