Байрамов Наіль, студент групи ФЛ-19-3, спеціальності "Філологія: переклад" про Erasmus+ в Університеті Оулу (Фінляндія) осінній та весняний семестри (2022-23 рік)

Для мене, навчання в Університеті Оулу - це надзвичайно безцінний досвід в моєму житті, що збагатив мої знання з різних аспектів як культури, так і науки та надав мені впевненості у комунікації з іноземцями, що обернуло нанівець мій мовний бар'єр.

У студентському містечку є купа розваг, від прогулянок на велосипеді з друзями до групової поїздки на Лофотенські острови, до Норвегії. У самому містечку, у взимку можна спостерігати Північне сяйво біля озера. Тож якщо будете мати вільний час, обов'язково спробуйте поспостерігати за сяйвом уночі.

Декілька порад для майбутніх студентів:

• завантажте додатки на смартфон, що допоможуть вам у майбутньому, наприклад розклад руху автобусів

Додатки:

• 'Nysse' та Oulu Reittiopas (розклад автобусів)
  • 'Oulu campus navigator' та. Tuudo (для пошуку кабінету в Університеті Оулу).
  • велосипед - ваш найкращий друг, допоможе у скрутну годину :)

Однак будьте впевнені, що ваш байк під надійним замком.

Навколо кампусу ліс з доріжками для велосипедів, тому тут є де покататися.

• Майже усі фіни розмовляють ідеально англійською мовою.
  • Навесні, ближче до літа, можна спостерігати білу ніч, коли сонце зовсім не заходить.