Андрій Хорольський про проєкти в житті науковця

Третій тиждень менеджменту в Університеті імені Альфреда Нобеля триває!

В рамках тижня менеджменту в Університеті ім. Альфреда Нобеля відбувся Майстер-клас для здобувачів PhD за темою: "Проєктна діяльність для науковців", який провів Андрій Хорольський, секретар Ради молодих учених при МОН, тренер, фасилітатор, громадський діяч, блогер та project manager.

На майстер-класі були присутні здобувачі PhD Університету імені Альфреда Нобеля (спеціальності «Професійна освіта (за спеціалізаціями) та «Менеджмент», Сумського національного аграрного університету та Вінницького національного технічного університету.

На майстер-класі розглянули:

• Основні методи планування і менеджменту проєкту
  • Ефективне управління проєктами
  • Стадії управління: ініціація, планування, виконання, контроль і моніторинг та завершення
  • Підходи до управління проєктами - PMI, SCRUM, Kanban
  • Ефективне управління проєктами
  • Інструменти управління проєктами

Отримали багато корисних рекомендацій стосовно застосування інструментів проєктного менеджменту для наукової та викладацької діяльності.

Поради від Андрія Хорольського – будьте багатогранними та намагайтеся досягати компромісів.

Дякуємо пану Андрію за цікавий та корисний майстер-клас та сподіваємось на наступні зустрічі.