Бізнес кейс-батл англійською мовою для здобувачів бізнес-орієнтованих спеціальностей

У "гарячу" пору на початку екзаменаційно-залікової сесії студенти 2-4-х курсів спеціальності "Міжнародні економічні відносини" активно долучилися до кейс-батлу, організованого кафедрою іноземних мов Університету імені Альфреда Нобеля 15 грудня 2023 р.

Гідними суперниками виявилися учасники всіх п'яти команд, які продемонстрували високий рівень професійної майстерності у розв’язанні кейсів, пов'язаних з розробкою стратегії для підвищення рівня задоволеності персоналу та клієнтів міжнародної мережі готелів, з прийняттям маркетингових рішень щодо розширення відомого бренду Burberry та зі створенням концепції для підсилення ефективності командної роботи в британській мережі ресторанів .

5 потужних команд по 3-5 учасників, 2 раунди, 3 кейси, а разом 2,5 години креативу, командної роботи, співпраці й водночас "здорового" професійного протистояння. Досвід просто безцінний.

Нагородження переможців і обмін враженнями підтвердив, що 3 С - communication, collaboration і creativity - рушійна сила професійного розвитку й запорука успіху.