Чергове онлайн-засідання Юридичної клініки кафедри права

22 травня відбулось чергове онлайн-засідання Юридичної клініки кафедри права.

У першій частині засідання була заслухана доповідь Альони Білої «Переваги і недоліки аутсорсингу для національної економіки» здобувача вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» за спеціальністю «Право».

За матеріалами доповіді студенти дискутували та наводили приклади, порівнювали європейський та вітчизняний досвід. Обговорювали практичні питання у цій сфері разом із керівником Юридичної клініки Тетяною Макаровою.

Друга частина відзначилась активною дискусією на тему «Служба порозуміння в закладах освіти. Доцільність створення, переваги та недоліки». Після перегляду відеоматеріалу студенти натхненно обговорювали доцільність створення такої служби у закладах освіти, ролі медіатора та шкільного/університетського самоврядування у Службі порозуміння.

За підсумками дискусій та обговорень з’явились нові ідеї та напрямки роботи Юридичної клініки кафедри права.

Дякуємо за участь в обговоренні усім присутнім, чекаємо на нові зустрічі-онлайн!