Чергові змагання з кіберспорту відбулися!

З 27 по 30 січня пройшов турнір з CS:GO. У грі взяла участь 41 команда із різних закладів освіти: Університету імені Альфреда Нобеля (UAN eSports), Дніпровського університету імені Олеся Гончара, Дніпровського державного медичного університету, Університету митної справи та фінансів, Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Українського державного університету залізничного транспорту, Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, ВСП «Запорізький електротехнічний фаховий коледж НУ “Запорізька політехніка”», ВСП «Індустріальний фаховий коледж Криворізького національного університету», Кам’янського ліцею, КЗО «СЗШ №5» ДМР.

Перемогу у турнірі здобула команда FANTAZERI, яка отримала 1500 грн. та дві чашки з тематикою турніру.

Дякуємо керівництву Університету імені Альфреда Нобеля за підтримку виступу наших гравців!