І Міжрегіональний науково-практичний форум «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти»

Університет імені Альфреда Нобеля в особі Юридичної клініки кафедри права виступив одним з організаторів І Міжрегіонального науково-практичного форуму «Актуальні питання взаємодії суб’єктів, які мають здійснювати заходи з реагування та профілактики на випадки насильства у закладах освіти», який відбувся 27 травня 2020 року у форматі онлайн. Висловлюємо велику подяку співорганізаторам за надану можливість та рівень організації!

У заході взяли участь студенти спеціальності «Право» Університету імені Альфреда Нобеля: Ліана Виноградова, Ельдар Усов, Альона Біла, Ангеліна Степаненко, Комарова Варвара. Дякуємо студентам за активну участь!

Окрему подяку висловлюємо студентам, які підготували свої тези до збірника, який видається за результатами проведення Форуму: Ліані Виноградовій, Альоні Білій, Ангеліні Степаненко, Комаровій Варварі, Клімчук Юлії.

Під час Форуму велися жваві дискусії на актуальні теми, із якими виступали спікери. Отримано цікаву та корисну інформацію як для студентів, які взяли участь, так і для викладачів. Дякуємо організаторам за можливість долучитись до такого заходу!

Від Університету імені Альфреда Нобеля спікером була адвокат, керівник Юридичної клініки та викладач кафедри права Тетяна Макарова із темою доповіді «Участь дітей у миробудуванні нової Української школи. Вирішення конфліктів мирним шляхом. Створення шкільної служби порозуміння». Під час своєї доповіді Тетяна Петрівна звернула увагу на те, як важливо дітям бути почутими, бути зрозумілими дорослими та долучатися з дитинства до будування світу навколо себе.

Дякуємо Тетяні Макаровій за високий професіоналізм та відповідальний підхід до актуальних питань суспільства!