Інноваційний майстер-клас для викладачів фахових коледжів

На базі кафедри міжнародного маркетингу в черговий раз відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів спеціальних дисциплін галузі знань "Управління та адміністрування" Дніпропетровської обласної ради директорів фахових коледжів.

Захід проходив 5 грудня у форматі ZOOM. В засіданні взяли участь більш як 30 викладачів з маркетингу, управління, підприємництва, комерційної діяльності та інших спецдисциплін. Були представлені Дніпровський транспортно-економічний фаховий коледж (м. Дніпро), Технологічний фаховий коледж Дніпровського технологічного університету (м. Кам'янське), Фаховий коледж зварювання та електроніки імені Є.О. Патона (м. Дніпро), Техніко-економічний фаховий коледж Дніпровського державного технічного університету (м. Кам'янське), Автотранспортний фаховий коледж НТУ Дніпровська політехніка (м. Дніпро), Фаховий коледж економіки та бізнесу ДНУ імені Олеся Гончара (м. Дніпро), Автотранспортний фаховий коледж (м. Кривий Ріг), та інші.

Для гостей провела майстер-клас на тему "Застосування методів "мозкового штурму" при проведенні лекційних та практичних занять" завідувачка кафедри міжнародного маркетингу, канд. економ наук, доцент Тетяна Мішустіна. Представлені на майстер-класі інноваційні методи викладання надзвичайно зацікавили учасників і стали предметом жвавого обговорення.

Професор Ірина Тараненко представила міжнародний проєкт кафедри Модуль Жан Моне «Стратегії Європейського Союзу, спрямовані на зростання, конкурентоспроможність і добробут: викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля» в рамках гранту Еразмус+ Європейської комісії. Вона запросила учасників зустрічі долучитися в якості слухачів до курсів Модуля Жан Моне наступного семестру з метою підвищення кваліфікації, а також взяти участь в XIV Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених і студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів».

Кафедра міжнародного маркетингу дякує голові обласного методичного об'єднання викладачів спеціальних дисциплін галузі знань "Управління та адміністрування" Дніпропетровської ради директорів коледжів і технікумів Тамарі Петрівні Баюл за спільну організацію цікавого і корисного заходу, а також всім колегам-учасникам за велику зацікавленість та схвальні відгуки. Будемо раді подальшим зустрічам!