Інтерактивна лекція англійською мовою від спікера з управлінським досвідом роботи в міжнародній компанії

Інтерактивна лекція на тему "Global Collaboration and Customer Focus in the Construction Industry" відбулася 10 березня 2023 р. з бізнес-практиком Олександром Куценком, Senior Business Developer, Hilti Group (London, UK), який виступив перед студентами старших курсів економічних спеціальностей.

Спікер поділився практичними інсайтами щодо сучасних викликів на глобальному ринку з точки зору конкурентоспроможності бізнесу, продуктивності, управління й розвитку персоналу, адаптації до вимог ринку, роботи з клієнтами й професійного росту. Виступ викликав зацікавленість, а невимушена атмосфера дала нагоду обговорити ряд непростих запитань від студентів щодо корупції, корпоративної соціальної відповідальності та кар'єрних можливостей.

Ще раз підтверджено, що англійська мова є мовою міжнародного спілкування в бізнесі та є обов'язковою для тих, хто прагне міжнародної кар'єри.