Кафедра менеджменту розпочинає «Практичні сесії експертів»!

«Практичні сесії експертів» – це зустрічі здобувачів з фахівцями-практиками з різних компаній і сфер діяльності, під час яких молодь може поставити будь-які питання щодо організації роботи компаній, працевлаштування, особливостей певних процесів, взаємодії співробітників, планування, виробництва, інвестицій та ін.

Наш перший гість – Олександр Дяченко, провідний експерт з моделювання інвестиційних потоків ТОВ Інтерпайп Україна.

Темою зустрічі стало «Функціонування бізнесу та інвестиції в період воєнного часу».

Учасники обговорили проблеми планування і розширення виробництва, внутрішньоцехової логістики, капітальних інвестицій, будівництва і ремонтів.

Дуже зацікавили студентів нестандартні рішення ТОВ Інтерпайп Україна в умовах пристосування до блекаутів, а також поміркована і дбайлива кадрова політика під час війни.

Багато питань було щодо видів продукції, що випускається, її конкурентоспроможності на світовому ринку, щодо закордонних офісів та закордонних партнерів, цікавої ієрархічної системи великої корпорації, благодійності, кар’єрних можливостей, особливостей програмного забезпечення моделювання інвестиційних потоків.

Студенти та викладачі кафедри менеджменту щиро дякують пану Олександру за чергову насичену, відверту і цікаву розмову і бажають миру, успіхів і процвітання!