Кейс-батл англійською мовою для здобувачів спеціальності «Психологія»

Питання психологічної підтримки, ментального здоров'я та якісної професійної допомоги стали особливо актуальними в ці часи турбулентності, тектонічних змін і суспільних трансформацій.

Водночас англійська мова в Україні набуває статусу однієї з міжнародних мов спілкування, що теж певною мірою кидає виклик суспільству.

Проте ми готові до нових викликів, тому 27 листопада 2023 р. кафедрою іноземних мов було проведено англомовну професійну дискусію "Case Battle in Psychology", на якій здобувачі старших курсів спеціальності "Психологія" мали нагоду зануритися в професійне середовище й, розв'язуючи кейси, надати рекомендації "віртуальним клієнтам" щодо актуальних життєвих питань.

Жваво, професійно й мотиваційно пройшов цей кейс-батл, на якому також модератори-магістранти спеціальності "Психологія" (Іван Лафазан, Аліна Коновалова, Аліса Гумільова, Данило Ткаченко) поділилися своїми експертними думками й допомогли "розширити горизонт" при роботі над кейсами.

Найбільш професійно англійською мовою з завданнями впоралася команда з ПС-21 (Юлія Натрошвілі та Ксенія Павелко), а команди з ПС-20 (Ірина Яценко, Марія Гапочка, Владислав Безус) та ПС-21 (Вілена Гопайца, Дар'я Ковальова, Ангеліна Лобанова) надали професійні рекомендації з глибоким розумінням клієнтських питань і детальним аналізом проблемних ситуацій.

Вітаємо всіх учасників "Case Battle in Psychology" та сподіваємося, що цей досвід стане їм в нагоді!