Комп’ютерні науки. вдалий початок роботи

Робоча програма листопада 2018 на кафедрі інформаційних технологій стартувала з чергової зустрічі керівництва та викладачів кафедри з представниками IT-Community:

- Тетяною Касьян, HR Director ISD;
- Сергієм Шегедою, директором Level Up;
- Євгеном Гостищевим, виконавчим директором IT Dnipro Community;
- Олександром Хижей, керівником центу розробки DataArt в Дніпрі.

Відбулося детальне обговорення навчального плану нової бакалаврські програми “Комп'ютерні науки”, її математичної складової, можливостей міждисциплінарної взаємодії, практичного наповнення та практичних підходів до наявних курсів.

Зокрема, йшлося й про те, як використовуються праці та відкриття Нобелівських лауреатів під час занять з першокурсниками, про особливості сучасних підходів до розробки програм навчання з управління ІТ-проєктами.

Особливу увагу в обговоренні учасники зустрічі приділили перспективам подальшого розвитку англомовних програм.