Майстер-клас Галини Сазонової для студентів англомовних програм «Маркетинг»

В Університеті імені Альфреда Нобеля – зустріч з практиками на заняттях – звичайна справа.

Цього семестру на кафедрі міжнародного маркетингу відбулася низка цікавих подій та зустрічей з практиками. До студентів завітав Віталій Осадчий (Translation.in.ua), Катерина Дорошевська (Будь в UA), Ганна Жихарева-Толстік (РА «Faberge»), Богдан Попович (Popovych Brand Bureau), Василиса Пелицька (Eva).

Майстер-клас Галини Сазонової для студентів англомовних програм – став дуже яскравою подією. Адже Галина відомий в Україні фахівець з просування в Instagram та побудови персонального бренду, її клієнти знаходяться на лише в Україні, а й у США.

Для студентів Галина підготувала корисні та практичні поради, що можна робити в SMM та як розпочати роботу в цій сфері. Також обговорила зі студентами досвід роботи з соціальними мережами та розповіла про навички, які необхідно розвивати, щоб працювати SMM-менеджером.

Наразі, для студентів, які опановують маркетинг, дуже важливо комбінувати відвідування лекцій та зустрічей з практиками, які регулярно проводять в Університеті імені Альфреда Нобеля.