Марафон менторів із платіжної безпеки: розробка стінгазети та Хелловінська місія проти шахраїв

Сьогодні зі студентами 1 курсу спеціальності «Менеджмент» створювали стінгазету "Бережись монстрів-шахраїв" та грали у гру "Шукачі секретів платіжної безпеки: Хелловінська місія проти шахраїв".

Стінгазету робили в незвичній формі на магнітній дошці. Студентів поділили на 2 команди, вони отримали перемішані картки, на частині з них описані життєві ситуації, з якими стикаються власники платіжних карток, на частині – поради, як вберегтися від шахраїв.

Студенти поєднували поради з ситуаціями та клеїли їх магнітами на дошку. В кінці презентували свої результати.

Наступний етап Гра "Шукачі секретів платіжної безпеки: Хелловінська місія проти шахраїв"

Під час гри студенти поділилися на дві команди, отримали поради, які вони ховали, а потім шукала та пояснювали їх. Студенти працювали у відповідній атмосфері і образах.

Наступний етап – гра "Скарбничка платіжних порад".