Марафон менторів з платіжної безпеки набирає обертів!

Сьогодні ментори зі студентами 3 та 4 курсів спеціальностей «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування» в рамках різних дисциплін обговорювали тему "Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства" за матеріалами презентацій Національного банку.

Великий інтерес у студентів викликала історія про державне фальшивомонетництво, інформація про неймовірні обсяги підробок банкнот у сучасному світі, а також підступні методи соціальної інженерії.

Студенти 4 курсу аналізували результати опитування, яке провели Опендатабот у партнерстві з НБУ серед користувачів інтернету у віці від 18 років до 65+ років про шахрайство у воєнний час і рівень знань із платіжної безпеки власників платіжних карток.

Далі грали у гру "КіберБезпека: думай швидко, плати безпечно!"

Студенти поділилися на групи, отримали картки й в незвичній формі пояснювали учасникам команди зазначені в картках слова на тему платіжної безпеки. Пояснення відбувалося у вигляді гри крокодил.

Джерелом натхнення для нас стали освітні ресурси Національного банку України: @harazd.bank.gov.ua, @harazd_nbu, @talan.nbu.

В аудиторії була святкова, незвична атмосфера, студенти були активними та демонстрували свою обізнаність з питань платіжної безпеки.