Марафон менторів з платіжної безпеки завершено

Ось і добіг кінця цікавий, захопливий і пізнавальний захід. Здобувачі 3 курсу спеціальності «Менеджмент» удостоїлися цієї місії.

І ви знаєте, що стало зрозуміло? Кожна група, кожен курс проявив себе якось по особливому. Якщо здобувачам 4 курсу більш сподобались піктограми, то 3 курс обрав метод невербальних комунікацій.

Так, хід проведення і завдання були однаковими для всіх груп і курсів. Але сьогодні, наприклад, для пояснення змісту зазначених в картках слів, здобувачі скористались методом поз і жестів. І виходило так, що начебто прямо «зчитували» інформацію з кожної пози, кожного жесту учасника. І народжувалась нова історія, яка «лилась» як казка. І деякі асоціації (чт. 9:00) були дуже влучними для пояснення.

Підсумком проведеного заходу стало одностайне рішення, що шахраям ні в якій ситуації не вдасться нас ошукати!

Дякуємо організаторам заходу (#ШахрайГудбай, @harazd.bank.gov.ua, @harazd_nbu, @talan.nbu), дякуємо менторам марафону, дякуємо усім, хто брав активну участь!

Чекаємо на нові івенти!