Міжнародний проект «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в умовах кризи»: обмін досвідом

В рамках спільного Міжнародного проекту між Бранденбурзьким університетом прикладних наук та Університетом імені Альфреда Нобеля передбачено проведення занять для здобувачів ОПП «Комп’ютерні науки» викладачами університета-партнера в рамках дисциплін «Інтелектуальний аналіз даних», «Розробка ПЗ та програмна інженерія», «Системи підтримки прийняття рішень», «Disruptive technologies».

Крім того, передбачено й обмін досвідом з e-Learning між викладачами в рамках візиту у листопаді 2022 р. до Бранденбурзького університету прикладних наук. В циклі навчальних семінарів Барташевська Ю.М. та Рижкова Г.А. мали змогу ознайомитись з можливостями створення контенту та проведення навчання за допомогою Moodle, BigBlueButton, цифровими інструментами Etherpad, Camtasia та ін.