До нас приїхав GogolFest

Здобувачі кафедри міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля мали нагоду приєднатися до лекції Максима Демського, директора ГогольFEST , яка відбулася 30 вересня 2021 року в рамках Marketing Challenges days, які тривають в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Максим поділився цікавими думками щодо ревіталізації індустріальних міст через культуру на прикладі ГогольFEST, а саме як об'єднати митців, громаду, бізнес, владу та журналістів навколо повернення маргіналізованих місць до життя.

Взагалі, ревіталізація – це важливе соціально-політичне явище, яке трансформує та змінюють середовище. Вже цими вихідними буде задіяно труби відомого заводу та річковий вокзал під артперформанс від ГогольFEST Дніпро. Модерувала лекцію Влада Миколюк.

Здобувачі освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля з самого ранку зарядилися енергією творчих людей, дізналися про внутрішню кухню фестивалю, організаційні моменти, кооперацію та волонтерство, а також мали нагоду особисто поставити питання Максиму Демському.