Неочікувано …….. піктограми

Естафету марафону менторів з платіжної безпеки перейняли менеджери hr.

Сьогодні прослухавши про історію шахрайства з грошима ознайомились з порадами з кібербезпеки. І почали грати в гру: «Кібербезпека: думай швидко, плати безпечно». Сутність цієї гри полягала в тому, що потрібно було якимось чином зобразити значення слова. Група була розділена на дві команди, кожна з яких отримали завдання на картках. І, як виявилось, пояснити зміст зазначених в картках слів, здобувачам було легше за допомогою створення піктограм. І розгадувати їх виявилося не складно.

Для закріплення знань із усунення шахрайських дій, здобувачі поєднували ситуацію з порадою щодо можливого її усунення. Всі справилися на відмінно.

Час сплинув непомітно. І ментори і здобувачі отримали задоволення від проведеного заходу, і вкотре довели, що шахраям не вдасться нас ошукати.