Екскурсія студентів 1 курсу спеціальності «Менеджмент» до найкращого роботодавця 2023 року у сфері ІТ

Студенти 1 курсу групи МН-23 мали змогу 13 листопада бути запрошеними до найкращого роботодавця 2023 року у сфері ІТ компанії SOFTSERVE.

Нам відкрився зовсім інший світ – світ ІТ.

Компанія піклується про своїх робітників, є кімнати для коворкінгу, для відпочинку, для йоги, кухні, гейм кімнати та тераса для роботи на повітрі. Підлога в компанії має покриття для того, щоб можна було переміщуватися на гіроскутері й моноколесі.

Завдання, що дають працівникам потрібно виконувати де хочеш і коли хочеш – головне дотримуватися deadlines.

Пропонуємо погортати і побачити компанію зсередини.

Наприкінці зустрічі ми посиділи з нашою маркетологинею і позадавали питання, дізналися багато цікавого про компанію, а головне ким ми зможемо в ній працювати. Project manager це саме ми. Отже, опануємо нашу спеціальність і маємо можливість подати резюме до SOFTSERVE.

SOFTSERVE чекай нас…