Перші професійні зустрічі студентів спеціальності "Комп’ютерні науки"

12 та 26 вересня для студентів спеціальності "Комп’ютерні науки" відбулася екскурсія до IT компанії DAXX.

DAXX - це нідерландська IT компанія, яка створює віддалені команди програмістів в Україні (Київ, Харків, Дніпро) і Росії (Санкт-Петербург). Компанія була заснована в 1999 році й сьогодні є лідером своєї галузі в Нідерландах.

У ході зустрічі студенти подивились на життя ІТ компанії «зсередини», почули інформацію щодо функціонування компанії, її професійне зростання, поспілкувалися з фахівцями-практиками. Крім того студенти мали змогу поставити багато питань щодо обраної професії: як створити власне портфоліо, які технології та мови вивчати, як потрапити на співбесіду тощо.

Таке спілкування є цікавим і корисним для майбутніх спеціалістів та дає змогу орієнтуватися у сучасних технологіях.