Підписано меморандум про партнерство з Університетом Гандінагар (Індія)

25 травня 2023 року ми підписали Меморандум про партнерство двох великих університетів: Університет Гандінагар (Індія) та Університет Альфреда Нобеля (Україна) на платформі ZOOM. ??

? Співпраця передбачає обмін студентами, викладачами та науковцями, спільні наукові проєкти, семінари, конференції та інші форми співпраці. Це відкриває двері для студентів обох університетів, які бажають отримати міжнародний досвід, поглибити свої знання та розвинути свої професійні навички. ?‍??‍??

Підписання меморандуму про партнерство є кроком до створення глобальної академічної спільноти, де об'єднані університети працюватимуть разом над розвитком знань та впровадженням новаторських ідей. ??

?? Цей історичний крок засвідчує нашу впевненість у значущості співпраці та обміну ідеями між культурами та науковими спільнотами. Ми віримо, що це партнерство стимулюватиме інноваційність, розвиток науки та сприятиме вирішенню важливих світових проблем. ??

Меморандум про взаєморозуміння створює основу для співпраці в галузі освіти, наукових досліджень та обміну досвідом між двома університетами. Це означає, що студенти, викладачі та дослідники з обох університетів матимуть можливість спільно працювати над проєктами, обмінюватись знаннями та дослідницькими результатами.???‍???‍?

Можливості для розвитку освіти означають, що студенти будуть мати можливість брати участь в обмінних програмах, стажуваннях та спільних курсах. Це розширить їхні горизонти, дозволить здобути нові знання та досвід, а також поглибити розуміння інших культур та підходів до навчання.↔️?

Організація спільних заходів, таких як конференції, семінари та воркшопи, дозволить обмінюватись ідеями та стимулювати науковий діалог між університетами. Це може призвести до спільних дослідницьких проєктів, публікацій та інноваційних розробок.

Обмін студентами, викладачами та науковцями також сприятиме розширенню міжнародного розуміння, сприятиме культурному обміну та збагачуватиме академічне середовище обох університетів.

?️ Завдяки цьому Меморандуму про взаєморозуміння наші університети отримують важливий крок у напрямку співпраці та розвитку.