Пізнаємо можливості програм для створення презентацій

Доценти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля Орлова В.М. та Кузьменко О.В. 27-28 жовтня 2020 р. навчалися за курсом «Power Point», проведеним JTI та UGEN у рамках проєкту «Teach Me Online 2.0».

Як наслідок, викладачі закріпили навички розробки презентацій, а саме: робота з текстом, візуальними акцентами та оптимізація слайдів для кращого запам'ятовування.

27 жовтня відбулася лекція з дизайну презентацій «Розбір помилок», а 28 жовтня – воркшоп «Повне занурення у Power Point».

Це дозволяє як обмінюватися досвідом створення презентацій, так і краще орієнтуватися у можливостях програми PowerPoint для виконання щоденних завдань щодо підготовки до занять зі студентами.