«Практичні сесії експертів» на кафедрі менеджменту: події другого тижня

Сьогодні до нашої кафедри і студентів спеціальностей «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Туризм» знову завітала Ольга Григорівна Чепець, директор з фінансової аналітики компанії ТОВ «ПРО ТЕКНОЛОДЖІ».

Цього разу темою зустрічі були "Сучасні методи управління бізнес-процесами".

Компанія ТОВ «ПРО ТЕКНОЛОДЖІ» надає послуги у сфері бухгалтерського обліку і фінансового консультування як партнер американської компанії Bookstime, де пані Ольга обіймає посаду Head of global team - керівник глобальної команди (Україна, Грузія і Філіпіни).

Наша гостя розповіла про складові зовнішніх (спрямованих на клієнтів) та внутрішніх (спрямованих на співробітників) бізнес-процесів, наголосивши на тому, що правильна побудова відбору, навчання, виховання і підтримки працівників у компанії допомагає ефективніше і навіть дешевше залучати нових клієнтів і вибудовувати відносини з вже існуючими.

Пані Ольга розповіла про ретельно організовану систему навчання працівників, про важливість донесення до кожного з них місії та цінностей компанії, про суворі підходи до збереження інформації клієнтів. Зацікавили студентів питання використання штучного інтелекту як у побудові внутрішньофірмової системи комунікацій, так і самих послугах з ведення фінансового й управлінського обліку, питання розвинутості бухгалтерських аутсорсингових послуг в Україні та світі, плани компанії на майбутнє, пристосування до нинішніх складних умов.

Дуже приємно було почути про успіхи наших випускників, які працюють у компанії.

Студенти і викладачі кафедри менеджменту щиро дякують пані Ользі за щиру і натхненну розповідь, актуальну й корисну інформацію і бажають миру, здоров’я і процвітання!