«Практичні сесії експертів» на кафедрі менеджменту тривають!

Сьогодні в гостях у студентів спеціальностей «Менеджмент», «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Туризм» була Світлана Миколаївна Бірзул, HR бізнес-партнер Головного офісу в Дніпровському МРУ Приватбанк. Темою зустрічі стали «Кар'єрні можливості в Приватбанку».

Пані Світлана розповіла про систему кар’єрного зростання, мотивації, навчання та обміну досвідом співробітників банку, про підтримку банком своїх працівників під час війни й плани розвитку на майбутнє, про благодійність і інноваційність, актуальні вакансії і можливості для студентів різних спеціальностей, різні види практики (навчальна, виробнича, переддипломна) за чотирма напрямами, в тому числі Менеджмент і Фінанси.

Дуже зацікавили студентів питання особливостей корпоративної культури в банку, засоби подолання професійного вигорання, ставлення до конкурентів, процес адаптації новачків у банку, організація онлайн практики для студентів різних курсів і спеціальностей.

Студенти і викладачі кафедри менеджменту щиро дякують пані Світлані за щиру і натхненну розповідь, актуальну й корисну інформацію і бажають миру, здоров’я і процвітання!