«Практичні сесії експертів» на кафедрі менеджменту: зустрічі цього тижня

Сьогодні поспілкуватися зі студентами спеціальностей «Менеджмент» і «Фінанси, банківська справа та страхування» завітала Анна Анатоліївна Міщенко, старша спеціалістка з підбору персоналу, KPMG в Україні.

Тема зустрічі: «Як правильно надавати зворотний звʼязок».

Пані Анна розповіла про саму компанію KPMG, її цінності, історію, особливості роботи. Дуже цікаво було почути про причини виникнення потреби у зворотному зв’язку, про методики його надання. Студенти дізналися про коефіцієнт Лосада та правило «сендвіча», про те, як не можна і як треба надавати зворотний зв'язок. За словами пані Анни, краще негативний зворотний зв'язок, ніж взагалі без нього.

Було багато питань про кар’єрний шлях, про спілкування старшого покоління з молодими спеціалістами, про відбір кандидатів, важливість володіння англійською мовою, тестування професійних знань та soft-slills, стажування і практику, важливість цінностей компанії.

Студенти і викладачі кафедри менеджменту щиро дякують пані Анні за дуже цікаву і невимушену розповідь, актуальну й корисну інформацію і бажають миру, здоров’я, натхнення і процвітання!