Презентація початку роботи Юридичної клініки кафедри права Університету імені Альфреда Нобеля

1 листопада 2019 року відбулася презентація початку роботи Юридичної клініки кафедри права Університету імені Альфреда Нобеля за участі першого проректора, професора, доктора юридичних наук Пєткова С.В., в.о. завідувача кафедри права Шкабаро В.М. та керівника Юридичної клініки кафедри права, адвоката Макарової Т.П.

До практичної роботи в юридичній клініці у якості консультантів та асистентів залучатимуться студенти спеціальності "Право".

Робота Юридичної клініки має на меті надати студентам можливість перевірити свої знання, заздалегідь якісно підготуватись до практичної юридичної діяльності, набути професійних навичок, здобути перший досвід спілкування з клієнтами та складання юридичних документів.

Розповісти