Про результати опитування студентів-першокурсників (бакалаврат) спеціальності «Маркетинг» та «Маркетинг: реклама та бізнес-комунікації»

Найкрутіша команда та найкращий університет, моя мрія, неймовірна знахідка, класна дружня атмосфера яка спонукає до навчання та саморозвитку, навчання та нові знайомства, престиж та знання, міст до мрії, гарне майбутнє та продуктивне зараз, нові можливості, саморозвиток та чудова атмосфера - і це все про Університет імені Альфреда Нобеля говорять першокурсники спеціальності «Маркетинг» та «Маркетинг: реклама та бізнес-комунікації» згідно з результатами щорічного опитування студентів першого курсу.

Наші студенти впевнені, що зробили вірний вибір, адже добре уявляють перспективи своєї подальшої професійної діяльності.

Стосунки з одногрупниками та викладачами оцінюють як сприятливі та доброзичливі.

Топ 5 причин вибору університету

(одночасно, студенти могли зазначити декілька причин):

1. Європейські можливості – 71,4%
  2. Можливість працевлаштування після закінчення Університету – 52,4%