Розпочався цикл заходів осіннього лекторіуму від практиків

Осінній лекторіум від практиків на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля розпочався з заходів для здобувачів вищої освіти 1 курсу в рамках курсу «Нобелівські студії: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». На платформі відкритих знань відбулася зустріч з підприємцями – засновниками бізнесу та керівниками господарюючих суб’єктів Вадимом Локтем і Сергієм Вершиніним.

Лекція Вадима була присвячена питанням ведення та розвитку бізнесу в Україні з акцентом на власний досвід та свої секрети успіху.

На занятті, яке проводив Сергій, було розглянуто проблеми e-commerce та питання захисту прав споживачів за неякісної торгівлі.

Заняття пройшли у жвавій атмосфері, у студентів було багато питань, на які відповіли фахівці-практики.

Подальші заходи осіннього лекторіуму від практиків для здобувачів вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва всіх курсів плануються проводити щотижня, оскільки це є стратегічним завданням в частині практичного спрямування організації освітнього процесу та кроком до професійного становлення майбутніх підприємців.