Семінар-тренінг «Розширення можливості цифрових технологій Google services»

23 лютого 2022 року для науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля відбувся семінар-тренінг «Розширення можливості цифрових технологій Google services», який провела викладач кафедри іноземних мов Грицкевич П.С. Учасники семінару отримали можливість краще дізнатись про Google services та способи їх використання в освітньому процесі. Завдяки практичній спрямованості семінару – викладачі виконували завдання і надсилали результати спікеру – були продемонстровані на практиці різні прийоми надання та опрацювання інформації під час навчальних занять.

Зрозуміла форма подачі матеріалу, інтерактиви, доброзичлива та невимушена атмосфера дозволили зробити семінар-тренінг цікавим та результативним. Департамент дидактики вельми вдячний Грицкевич П.С. за проведення заходу. Далі буде…