Семінар «Використання засобів штучного інтелекту (ChatGPT, Bard, LLAMA...) в освітньому процесі та науковій діяльності»

16 жовтня 2023 р. відбувся семінар для науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля за темою: «Використання засобів штучного інтелекту (ChatGPT, Bard, LLAMA...) в освітньому процесі та науковій діяльності», який провів доктор економічних наук, професор Момот Володимир Євгенович.

Спікер виокремив проблеми при використанні ШІ, ознайомив учасників семінару з варіантами доступу до інструментів ШІ й наголосив на особливостях його роботи – ШІ працює на базі текстів, які у нього закладені. Момот В.Є. навів варіанти та приклади використання інструментів ШІ в освітньому процесі, йшлося як про недоліки, так і про корисність засобів штучного інтелекту.

Також було порушено питання про ШІ та дотримання академічної доброчесності у роботах здобувачів та науковців, яке наразі стало дуже актуальним і викликало жваву дискусію з боку учасників.

Спікер провів контент-аналіз результатів роботи ШІ, надав низку технічних порад для коректного використання засобів штучного інтелекту в освітньому процесі та науковій діяльності й навів приклади реалізації цих порад на практиці.

Департамент дидактики щиро вдячний Момоту В.Є. за вельми цікавий і змістовний контент та учасникам заходу за активну участь.