Sink or Swim: How not to Get Lost but Survive

З 20 по 24 вересня 2021 р. пройшов захід допомоги старшокурсників першокурсникам під девізом "Sink or Swim: How not to Get Lost but Survive", організований кафедрою іноземних мов. Він включав ряд мініпрезентацій англійською мовою, які весело й невимушено надавали корисні поради "новачкам" щодо студентського життя та вивчення іноземної мови.

Естафету розпочали студентки 3-го курсу спеціальності "Маркетинг" Кучугурна Єва та Рощина Маргарита зі своєю "містичною" презентацією офлайн. Прийняли цей виклик здобувач 3-го курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" Єрохін Артем та здобувачі 4-го курсу спеціальності "Міжнародні економічні відносини" Ялоза Олексій,

Валерій Фоменко, Коростельов Володимир та Бабенко Поліна, поділившись безцінним досвідом підготовки та складання міжнародного іспиту IELTS, участі в програмах подвійних дипломів та студентської мобільності, корисними ресурсами та порадами щодо навчання та не тільки, але вже в онлайн форматі.

Цікаво, доступно та engaging!

Сподіваємося, все це стане в нагоді та допоможе першокурсникам швидше інтегруватися в студентське життя та скористатися всіма можливостями!