Співпраця України та Німеччини триває

В рамках міжнародного проекту «Східне партнерство» (DAAD) з 3 по 10 липня 2023 р. відбувалась активна взаємодія представників 3 європейських університетів: Бранденбурзького університету прикладних наук (Німеччина), Університету імені Альфреда Нобеля (Україна), Національного університету «Одеська політехніка» (Україна). В. Майстер, віцеканцлер університету з якості навчання та міжнародної діяльності; проф. О. Левіна (м. Бранденбург, Німеччина); Ю. Барташевська, завідувач кафедри ІТ; Г. Рижкова, доцент кафедри МТП (м. Дніпро, Україна); С. Філиппова, директор інституту економіки та менеджменту; Л. Некрасова, завідувач кафедри економіки (м. Одеса, Україна) взяли участь у ряді заходів, а саме: семінарі з цифрового навчання (формати, методи, інструменти, платформи), практикумі з розробки та застосування антикризових методів навчання, презентації та практичному навчанні у студії відеопродакшну, семінарі з застосування генеративних інструментів ШІ, записі подкастів та обговоренні майбутніх спільних навчально-дослідних заходів.

Отримані знання і навички безумовно будуть корисні та використані університетами-партнерами для підвищення якості навчання в умовах цифровізації.