Участь у Міжнародній літній школі в Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані

Як представник Університету імені Альфреда Нобеля ст. викладач, в.о. завідувача кафедри іноземних мов Мединська С.І. взяла участь у роботі Міжнародної літньої школи в Університеті ім. Адама Міцкевича в Познані за напрямом "Administrative Services of the University" з 15 жовтня по 21 жовтня 2023 р.

Тиждень був насичений інформативними виступами спікерів з одного з найкращих університетів Польщі, сповнений незабутніх вражень та цікавих знайомств. Відкритість до діалогу, прозорість адміністративних процесів на різних рівнях, від відділу розвитку персоналу до відділів з обслуговування студентів та факультетів, і залученість з боку всіх учасників надихали й створили підґрунтя для плідної взаємодії.

Відвідали Morasko campus, AMU Welcome Center, AMU Sport Center, Нанобіомедичний центр, побачили багато освітніх і наукових цікавинок, отримали корисну інформацію щодо управління адміністративними процесами.

Вдячні організаторам за нагоду долучитися до цієї міжнародної програми та можливість реалізації новітніх ініціатив у освітньому просторі України!