Студентський хакатон від SoftServe

26.10.2019 р. відразу дві команди здобувачів спеціальності “Комп'ютерні науки” взяли участь у Students Hackathon. Dnipro від компанії SoftServe.

Задачею учасників було розробити застосунок для мініпритулку для тварин «Ми за право на життя», що міститиме актуальну інформацію про потреби тварин, а також полегшить співпрацю між координаторами притулку та охочими допомогти.

Учасники не мали жодних обмежень щодо технологій, мов програмування чи підходів роботи. Експерти компанії та ментори SoftServe IT Academy підтримували студентів у ході розробки проєкту, давали поради та контролювали процес. Учасники були занурені в умови, максимально близькі до реальної роботи в ІТ – вони отримують запит від клієнта, в команді ведуть розробку і презентують свій результат.

І ось вона – жадана перемога! Команда здобувачів 3 курсу здобула 3 командне місце. Вітаємо!